Hakkımızda

Neden Dermapol ?

Dermapol ilaç kozmetik ürettiği ürünlerde insan vücudunun doğasına dost ve sağlıklı aktifler tercih etmektedir. Bu nedenle petro kimyasal veya sentetik aktifler değil, doğadan gelen toprak ve okyanus bitkilerinin botanik dünyasına ait aktifleri kullanmaktadır. Bakım ve güzellik için ihtiyaç duyulan cilt dostu ve sağlıklı aktifler yine doğadan gelen (Okyanus ve Karasal bitki yağları ve özleri) aktiflerdir. Dermapol İlaç. Kozmetik kurulduğu günden beri özellikle bu botanik aktifler üzerine yıllarca Laboratuvar ve Ar-Ge çalışmaları yapmıştır Dermapol Türkiye’de kozmetik üreticileri arasında bitkisel aktifleri tercih eden öncülerdendir.

DERMAPOL İlaç, Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti. Şirket kurumsal hedefler ve İlkeler beyanı

Şirketimiz yılların bilgi, beceri ve tecrübelerini bir araya getirerek 2015 yılında şirketleşmiştir. Kurulduğu günden itibaren, saç ve cilt bakımı için sıradışı ve özenle formüle edilmiş, kendine has ürünler üretmeyi hedeflemiştir. Cilt bakım ve güzelliği için günümüzün yenilikleri ile tarihin en önemli reçeteleri bir araya getirilmiş ve bu bilgi ve birikim ışığında her bir ürün için defalarca araştırma yapılmıştır.

Son zamanlarda insanların güzellik uğruna kimyasalların içinde boğulmaları tedirgin edici boyutlara varmıştır. Kozmetik üretim sektörünün de bunda payı büyüktür. Doğadan gelen mucizevi iksirlerin özünden kopmaları ve ticari kaygılar ile sağlıksız alternatiflere yönelmiş olmaları ve zamanla bu tür yanlış yönelmelerin yan etkilerinin ve geride bıraktığı hasarların da görülmüş olması insan sağılığı açısından göz ardı edilemeyecek kadar önemlidir. İnsan sağlığı için oldukça önemli olan bu faktörler, şirketimizi kuruluşundan itibaren özellikle botanik ve marin (okyanus-deniz) bitkisel özler ve yağlar alanında özel bir araştırma yapmaya sevk etmiştir.

Dermapol şirket prensibi olarak, kendi markası ile ürettiği ürünlerinde dünya çapında söz sahibi ve otorite sayılabilecek kliniklerce insan sağlığına zararlı olduğu tespit edilen veya ihtimali yada riski olan KANSEROJEN, HORMONAL DENGE BOZUKLUĞU, KISIRLIK, ALZHEIMER gibi veya yıllar sonra diğer KRONİK sağlık sorunlarına yol açabilecek bazı hammaddelerin DERMAPOL markasını taşıyan ürünlerinde kullanımını kendi bünyesinde yasaklamıştır.

İnsan sağlığına zararlı veya risk taşıyan hammaddeler ile ilgili dünya çapında birçok klinik araştırma sonuçları günümüzde internet ortamında dahi rahatlıkla ulaşılabilir durumdadır. Biz Dermapol İlaç, Kozmetik şirketi olarak DERMAPOL markalı ürünlerimiz için seçtiğimiz botanik veya marin kökenli aktif maddeleri titizlikle seçmekteyiz ve Dermapol markalı ürünlerimizde kullanmak üzere sıkı bir denetimden geçirmekteyiz. İnsan sağlığına zarar vereceği endişesi veya sonucu taşıyan hammaddeler için ürünlerimizin açıklamalarında veya alt bilgilerinde ‘Bu ürün şu maddeyi İÇERMEZ’ veya ‘Bu üründe şu madde KULLANILMAMIŞTIR‘ gibi ibare veya uyarılar görebilirsiniz. Biz Dermapol ilaç kozmetik şirketi olarak her şeyden önce insan sağlığı, müşteriye verilen değer, dürüstlük, kaliteli ve güvenilir ürün, üretimde süreklilik prensibi ile çalışmaktayız.

Şirketimiz, ürettiği her bir ürün için müşteri empatisi ile. ‘ Ben bu ürünü neden almalıyım ve neden kullanmalıyım ? ’ sorusunu ilke edinerek, ARGE çalışmalarında ürettiği ürünlerin ihtiyaca en ideal şekilde cevap verebilecek nitelikte olmasına özellikle önem vermektedir. Markamız sağlığa ve kaliteye verdiği önem, zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve konu olan ilkelerinden asla taviz vermemiştir Bu ilkeler ile başlayıp, bu ilkeler ile devam etmekten kıvanç duyuyoruz. Bu güne kadar firmamıza ve markamıza gösterdiğiniz yakın ilgilerinizden ve desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz. Sizlere bugün ve gelecekte de aynı prensip ve ilkelerle hizmet vermeye devam edeceğiz.